Monitoring samochodu

Pojazdy często stanowią sporą część majątku firmy. Każdemu zależy na ich bezpieczeństwie, dlatego też nasza firma posiada w ofercie możliwość stałego monitorowania pojazdu.

Monitoring samochodu – Monitoring GPS pojazdów i floty samochodowej

Naszą specjalnością jest monitoring samochodów – rozwiązanie wykorzystujące monitoring samochodu GPS do stałej obserwacji pojazdów. Będziesz znał bieżącą pozycję pojazdu oraz jego stan. W razie nieprzewidywalnego wydarzenia na drodze zawsze można szybko i sprawnie dzięki temu zareagować.

Lokalizacja pojazdów to więcej niż monitoring GPS do samochodu. To systemy, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, co umożliwia optymalizację procesów zarządzania samochodami w firmie. Monitoring samochodu możemy ograniczyć do systemów GPS dla samochodów ciężarowych lub systemów przeznaczonych do monitoringu floty samochodów osobowych. To ty wybierasz jaką funkcję dokładnie ma spełniać nasza usługa.

Monitoring samochodu GPS – Jak działa monitoring GPS?

Monitoring samochodu to niewielkie urządzenie przeznaczone do montażu we wnętrzu pojazdu. Urządzenie jest tak dyskretne, iż jego montaż pozostaje niezauważony przez kierowców. Lokalizator korzysta z systemu satelitarnego, dzięki czemu włączone urządzenie wysyła sygnał przez 24 godziny na dobę.

Monitoring samochodu – Jakie są korzyści z monitoringu pojazdu ?

  • Możliwość lokalizacji pojazdów w czasie rzeczywistym to tylko jedna z nich.
  • Kontrola zużycie paliwa.
  • Monitoring pozwala nam również na ochronę pojazdów i transportowanych towarów przed kradzieżą. 
  • Wygodny sposób na zarządzanie transportem oraz podniesienie jakości oferowanych usług przewozowych.