Alarm napadowy

W ciągu dnia jesteśmy narażeni na wszelkie niespodziewane sytuacje jakie mogą nam się przydarzyć. Tutaj z pomocą przychodzi alarm napadowy który jesteśmy w stanie uruchomić w każdej chwili, a nasza Agencja odpowiednio na ten alarm zareaguje.

Alarm napadowy to kwestia osobistego bezpieczeństwa.

Alarm napadowy jest opcją przeznaczoną dla osób, które nie czują się bezpiecznie w swoim domu lub wychodząc z niego. Osoby takie dostają specjalny breloczek wyposażony w przycisk. jego użycie wyzwala sygnał alarmowy, który dociera do centrum monitorowania. Dyspozytor natychmiast wysyła w dane miejsce ekipę interwencyjną, która podejmuje dalsze działania, dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa.

Alarm napadowy

Alarm napadowy – szybka reakcja

Aby zlokalizowanie osoby napadniętej było szybkie i dokładne, breloki wyposażone są w nadajnik GPS. Dzięki niemu można w każdym momencie określić dokładną lokalizację osoby i tam wysłać pomoc.

Alarm napadowy dla osób starszych

Alarm napadowy często jest wybierany do zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i osobom starszy, które niestety często padają ofiarą przemocy.

Alarm napadowy to idealny system zarówno do domów mieszkalnych, jak i firm, czy różnego rodzaju obiektów. Alarm napadowy z powodzeniem może być wsparciem dla innych systemów bezpieczeństwa, podnosząc stopień zabezpieczenia mienia i własności.

Pamiętaj również że do napadu może dojść również w twoim domu. Gdy w domu obecne są alternatywne zabezpieczenia które najczęściej wyłączmy gdy jesteśmy w środku, warto pomyśleć o wdrożeniu tego rozwiązania, które będzie szczególnie przydatne, jeśli dojdzie do napadu w miejscu zamieszkania podczas obecności domowników.