Osiedla mieszkaniowe

Osiedla mieszkaniowe wymagają kompleksowej ochrony, by wszyscy mieszkańcy mogli czuć się w pełni bezpiecznie. Podejmujemy się ochrony wszelkiego rodzaju obiektów mieszkalny, od domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, po duże bloki i osiedla deweloperów.

Nasze domy i mieszkania to miejsca gdzie każdy z nas chce się czuć bezpiecznie. Ma to być bezpieczna przystań dla nas i naszej rodziny, dzięki której możemy w spokoju wypocząć.

OCHRONA DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Osiedla mieszkaniowe zbudowane z pojedynczych domów jednorodzinnych muszą być stale monitorowane przez każdym niepożądanym elementem który może się pojawić w okolicy. Często osiedla takie znajdują się na uboczu, z dala od zgiełku miasta, a tym samym łatwo w takiej okolicy pozostać niezauważonym. To powoduje iż tego typu osiedla są mocno narażone na kradzieże i rabunki.

Dokładamy wszelkich starań by zabezpieczyć całe osiedla, jak i również pojedyncze budynki, w sposób maksymalnie korzystna dla mieszkańców. Dzięki naszej firmie całe osiedle domów jednorodzinnych może być stale monitorowane, a jednocześnie być wolne od wszelkiego niepożądanego elementu.

OCHRONA OSIEDLI MIESZKANIOWYCH

Osiedla stworzone z kilku lub lilkunastu bloków, wymagają kompleksowego podejście do zagadnienia ochrony. Często w takich osiedla mieszkają setki osób. Firma która podejmuje się ochrony takiego osiedla mu podjąć wszelkie możliwe środki aby zapewnić bezpieczeństwo lokatorów.

W JAKI SPOSÓB ZAPEWNIAMY OCHRONĘ:

 • Pilnujemy aby osoby nieupoważnione nie miały wstępu na osiedle
 • Monitorujemy ruch pojazdów, oraz dbamy o to by na teren osiedla dostawały się wyłącznie pojazdy do tego uprawnione
 • Monitorujemy ruch lokatorów
 • Dbamy o kwestie techniczne związane z obiektem – jeśli jest taka potrzeba to wzywamy odpowiednie służby techniczne
 • Szybka reakcja w sytuacji zagrożenie – szybkie wezwanie służb ratunków w przypadku sytuacji zagrażających życiu lokatorów
 • Systemy alarmowe
  • Montaż kamer CCTV
  • Montaż alarmów
  • Montaż systemów bezpieczeństwa
 • Możemy zapewnić monitoring GPS lokatorów

KORZYŚCI Z ZATRUDNIENIA AGENCJI OCHRONY NA OSIEDLU MIESZKANIOWYM.

Dzięki profesjonalnym usługom ochrony, osiedle stanie się bezpieczniejsze dla wszystkich lokatorów. Zapewnienie bezpieczeństwa lokatorom i ich otoczeniu podniesie prestiż otoczenia, i wpłynie pozytywnie na komfort mieszkańców.

Stały monitoring osiedla mieszkaniowego przyczyni się do stworzenie społeczności która będzie czuła się dobrze w swoich domach i mieszkaniach. Wieczorem każdy bez obaw będzie mógł wyjść na spacer, a dzieci będzie mogła spokojnie bawić się w okolicy.

Dzięki stałemu monitoringowi przez doświadczonych pracowników wszelkie próby dewastacji osiedla również będą od razu zgłaszane.

Co najważniejsze – tylko od ciebie zależy w jakim zakresie podejmujemy się ochrony twojego osiedla. Może to być kompleksowa ochrona z pełnym monitoringiem lokatorów, lub po prostu stałe i regularne patrole naszego pojazdu. To ty decydujesz w jakim zakresie chcesz skorzystać z naszych usług.

Ochrona osiedli mieszkaniowych