Osiedla mieszkaniowe

Zajmujemy się ochraną domów jednorodzinnych i wielorodzinnych: bloki, osiedla domków, osiedla developerów, w ramach szeroko pojętej ochrony obiektów.

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z tych wartości w życiu, którą ceni każdy z nas. Mieszkańcy osiedli mieszkaniowych również chcą się czuć spokojnie w swojej okolicy, dlatego warto zastanowić się, czy nie jest im potrzebna profesjonalna ochrona.

Nasza firma od lat współpracuje ze wspólnotami mieszkaniowymi i deweloperami. Dbamy o to, by żadne nieupoważnione osoby czy pojazdy nie dostały się na teren strzeżonego osiedla. Monitorujemy ruch, kontrolujemy i wpuszczamy gości odwiedzających lokatorów, w razie potrzeby wzywamy służby techniczne czy ratunkowe. Możemy zająć się także montażem kamer CCTV, jak również nowoczesnych systemów szybkiego powiadamiania załogi interwencyjnej. W firmie zatrudniani są wyłącznie doświadczeni, odpowiednio przeszkoleni pracownicy, którzy doskonale znają się na swoim fachu i w topografii danego terenu, mogąc tym samym zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa mieszkańcom.

Ochrona osiedli mieszkaniowych – po co?

Pewnie zastanawiacie się Państwo, w jakim celu zatrudniać naszą firmę. Naszym zadaniem jest przede wszystkim zapobiegać wszelkim próbom dewastacji i kradzieży mienia. Możemy zapewnić maksimum bezpieczeństwa poprzez instalację systemów monitorowania, ustawienie posterunków, a także, jeśli sobie tego życzy klient, przeprowadzanie regularnych obchodów. Staramy się robić również wszystko, by zapobiegać zakłócaniu ciszy nocnej. Przy każdym zleceniu spisujemy wraz z klientem instrukcję uwzględniającą specyfikę ochrony na danym terenie. Umowy podpisujemy nie tylko z zarządcami wspólnot osiedli mieszkaniowych, ale i z pojedynczymi domami wielorodzinnymi. W razie jakichkolwiek pytań na temat oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.