Monitoring firmy

Monitoring firmy to dobry sposób na polepszenie bezpieczeństwa pracowników i klientów, a także urządzeń i dokumentów, przechowywanych w firmie. Daje on bezpieczeństwo wszystkim elementom twojej firmy.

Monitoring w firmie może być zainstalowany zarówno w biurze, pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. Umożliwia kompleksowy podgląd i rejestrowanie zdarzeń na terenie całego zakładu. Monitoring jest jednym z podstawowych i jednocześnie najbardziej efektywnym ze środków technicznych zapewniających ochronę obiektów prywatnych i publicznych.

Monitoring wizyjny - monitoring firmy

Dlaczego warto posiadać monitoring w firmie?

Dzięki monitoringowi mogą Państwo na żywo śledzić działania pracowników i klientów, odwiedzających firmę. Zmniejsza to ryzyko ewentualnych nadużyć, odstraszając potencjalnych złodziei lub wandali. Dzięki stałemu dostępowi online, będziesz mógł zagwarantować bezpieczeństwo twojej firmie, pracownikom i twoim towarom.

Archiwum pozwala na odtworzenie materiałów zarejestrowanych nawet do kilku tygodni wstecz. Nagranie z monitoringu wizyjnego jest nie do podważenia, dlatego też instytucje ubezpieczeniowe sam fakt posiadania monitoringu wizyjnego traktują jako dodatkowy plus dla przedsiębiorstwa.

Monitoring firmy pozwala także na udowodnienia swoich racji i praw na policji lub przed sądem.

Kamery przemysłowe – wraz z systemem alarmowym – to obecnie niemal standardowy element infrastruktury teletechnicznej w biurach czy budynkach przemysłowych. Umożliwiają zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w obszarze pomieszczeń biurowych, korytarzy, poczekalni i recepcji, dostępnych dla osób z zewnątrz. Dzięki temu znacząco podnoszą komfort zarówno klientów, jak i pracowników przebywających w obiekcie.

Monitoring wizyjny - monitoring firmy