O firmie

AGENCJA OCHRONY MAGNUM

Agencja Ochrony Magnum Grabowscy Spółka Jawna, jest firmą z długą historią i bogatym doświadczeniem. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1996 roku, uzyskując koncesję nr 155/96 wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. To było początkiem naszej drogi w branży ochrony osób i mienia.

W miarę jak przepisy i wymogi w zakresie ochrony osób i mienia ewoluowały, nasza firma była na bieżąco z nowelizacjami. W związku z nową ustawą „O Ochronie Osób i Mienia”, wszystkie firmy świadczące usługi ochrony zobowiązane zostały do uzyskania nowej koncesji od MSWiA. Agencja Ochrony Magnum Grabowscy Spółka Jawna uzyskała aktualną koncesję o numerze L-0089/00, wydaną na czas nieokreślony, 17 lutego 2000 roku. To dowód naszego profesjonalizmu i zdolności do spełniania najwyższych standardów w zakresie ochrony.

Nasza firma jest znana z profesjonalizmu, rzetelności oraz stałego rozwoju. Zawsze inwestujemy w nowoczesny sprzęt i akcesoria, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i najlepszymi praktykami w branży ochrony. Posiadamy także jednostki broni palnej bojowej, zarówno krótkiej, jak i długiej, co uprawnia nas do świadczenia usług związanych z ochroną osób, obiektów oraz konwojowaniem wartości materialnych, materiałów niebezpiecznych oraz gotówki. Nasz zespół jest przeszkolony i gotowy do działań w każdych warunkach, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Agencja Ochrony Magnum Grabowscy Spółka Jawna to firma, która kładzie nacisk na profesjonalizm, ciągłe doskonalenie się i świadczenie usług ochrony na najwyższym poziomie. Nasza historia oraz liczne referencje od zadowolonych klientów świadczą o naszym zaangażowaniu i zdolności do spełnienia oczekiwań klientów.

AGENCJA OCHRONY MAGNUM

Nasza firma wyróżnia się wyjątkowymi dwuosobowymi grupami interwencyjnymi, które pracują przez całą dobę i posiadają status Specjalistycznie Uzbrojonych Formacji Ochronnych. To one stanowią naszą najlepszą wizytówkę, reprezentując naszą niezrównaną operatywność i skuteczność.

W Agencji Ochrony Magnum Grabowscy Spółka Jawna stawiamy na zatrudnienie tylko najlepiej przeszkolonych agentów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe predyspozycje psycho-fizyczne. To dzięki nim nasza firma osiąga najwyższe standardy w branży ochrony. Nasza kadra to nasza siła.

Co nas wyróżnia spośród innych agencji ochrony, to fakt, że wdrożyliśmy i konsekwentnie stosujemy System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2001. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie jakościowym, a nasze działania są skoordynowane i efektywne.

Dodatkowo, nasza firma posiada zezwolenia na sprzątanie i czyszczenie obiektów, co jest potwierdzone wpisem w Krajowym Rejestrze Sądowym. To kolejny dowód naszej profesjonalizmu i szerokiego zakresu usług, które możemy zaoferować naszym klientom.

Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy są pozytywne opinie naszych kontrahentów. To właśnie zaufanie i satysfakcja naszych klientów stanowią najlepszą rekomendację i motywację do dalszego doskonalenia naszych usług. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i gotowi do służby w dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa.

Agencja Ochrony Magnum