Obiekty handlowe

Ochrona obiektów handlowych jest tak zwaną ochroną równoległą, czyli ochroną trwającą w czasie normalnego działania całego centrum handlowego, gdy wszystkie sklepy i cały pasaż handlowy jest otwarty i dostępny dla klientów.

Obiekty handlowe wymagają profesjonalnego podejścia do zagadnienia ochrony, i wymagają dużego doświadczenia agencji ochrony. W czasie gdy obiekty handlowe są otwarte, można w nich spotkać różnego rodzaju zagrożenia, a pracownicy agencji muszą być w stałej gotowości do reakcji na każde z nich.

Jednym z najczęściej spotykanych zagrożeń w obiektach handlowych to pospolite kradzieże, zarówno produktów oferowanych w sklepach, jak i również portfeli klientów którzy te sklepy odwiedzają. W czasie trwania ochrony należy być stale czujnym, gotowym do reakcji, a jednocześnie działać bardzo niepostrzeżenie, by nie zakłócić pracy obiektu handlowego.

Agenci działający w obiektach handlowych muszą być specjalnie do tego przeszkoleni, by w sposób stanowczy i bezpieczny dokonywać takich akcji jak rewizja osobista, czy nawet zatrzymanie osoby która podejmuje się kradzieży. Docelowa akcja naszego agenta może zakończyć się nawet wezwaniem policji – a wszystko to musi odbyć się bez zakłócenia pracy obiektu handlowego.

Kolejnym lecz już mniejszym zagrożeniem są kradzieże dokonywane przez samych pracowników. Pracownik agencji ochrony musi monitorować również ruch poza sklepowymi półkami, i być na tyle spostrzegawczym, by rozpoznać wszelkie nieprawidłowości. 

Nasza agencja ochrony posiada bardzo duże doświadczenia w świadczeniu usług dla wszelkiego rodzaju obiektów handlowych. Nasi agencji pozwolą skutecznie ograniczyć straty finansowe spowodowane kradzieżami przynosząc odpowiednie korzyści finansowe całemu obiektowi handlowemu.

Skorzystanie z naszej agencji przyniesie również jeszcze jeden bardzo duży pozytywny skutek. Klienci obiektu handlowego będą się mogli czuć w nim bezpiecznie. Sama świadomość tego iż odpowiednie osoby czuwają nad bezpieczeństwem sklepów i ludzi się w nich znajdujących zwiększy komfort dokonywanych zakupów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nawet jeśli nie wiesz od czego zacząć – daj nam znać. Przeprowadzimy odpowiedni audyt i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla twojego obiektu handlowego, by zwiększyć jego bezpieczeństwo.