Systemy kontroli dostępu

System kontroli dostępu to skuteczny środek bezpieczeństwa stosowany w celu ograniczania dostępu osób niepowołanych do strzeżonych obiektów. System umożliwia weryfikację dostępu do wybranych przez klienta pomieszczeń i stref za pomocą kart identyfikacyjnych lub indywidualnych kodów, które są przyznawane osobom uprawnionym do wejścia.

Systemy kontroli dostępu

System kontroli dostepu znajduje swoje zastosowanie w wielu miejscach, m.in. w biurach, zakładach produkcyjnych, magazynach, serwerowniach, na imprezach masowych czy płatnych parkingach.

Dostosowujemy metody autoryzacji do potrzeb klienta, zapewniając dokładnie taki poziom bezpieczeństwa, jakiego oczekuje.

Kontrola Dostępu to możliwość decydowania, kto, gdzie i kiedy może wejść ma kluczowe znaczenie dla ochrony budynku, pracujących w nim osób oraz znajdujących się tam informacji i mienia. Montowane przez nas systemy to nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania o wysokiej niezawodności i funkcjonalności, wykraczającej poza prostą kontrolę wejść i wyjść osób uprawnionych.

Systemy te są źródłem informacji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania całego obiektu, usprawniają organizację pracy oraz podnoszą bezpieczeństwo obiektu i jego użytkowników, tj. pracowników, gości, klientów, personelu obsługi serwisowej itp.

Systemy kontroli dostępu - przykłady realizacji

Systemy kontroli dostępu
Systemy kontroli dostępu
Systemy kontroli dostępu
Systemy kontroli dostępu