Lokalizacja domowników

Lokalizacja domowników to usługa dające bezpieczeństwo tobie i twojej rodzinie. Usługa ta pozwala na bieżąco monitorować aktualne położenie każdego członka twojej rodziny, podając w stanie rzeczywistym jego pozycję.

Jak działa lokalizacja domowników ?

Usługa ta działa na zasadzie lokalizatora GPS, która łącząc się z satelitą podaje jego aktualną lokalizację. Jest niewielka karta, z wbudowanym nadajnikiem GPS która po skonfigurowaniu działa jak GPS w aucie. 

Dzięki takiej lokalizacji możesz sprawdzić gdzie znajduje się twoje dziecko, czy jest bezpieczne, i zbyt daleko się nie oddaliło.Nadajnik umieszczony umieszczony w plecaku dziecka zapewnia dostęp do mapy z trasą, jaką dziecko pokonało w ciągu dnia. 

Możesz wyznaczyć obszar, po którym dziecko może się poruszać samodzielnie – po przekroczeniu granic wyznaczonego obszaru otrzymasz natychmiastowe powiadomienie alarmowe. 

Lokalizacja GPS to skuteczne narzędzie nie tylko w przypadku najmłodszych dzieci, ale i osób starszych, zwłaszcza tych z zaburzeniami pamięci. Współrzędne GPS są niezwykle precyzyjne, dzięki czemu w sytuacji zagrożenia łatwo zlokalizować zagubioną osobę. 

Wszystkie urządzenia są wyposażone również w przycisk SOS i niewielki mikrofon. Pierwsza funkcja pozwala dziecku lub osobie starszej natychmiast wezwać pomoc. Druga pozwala na nasłuchiwanie dźwięków z otoczenia nadajnika. 

Dzięki lokalizacji domowników zyskasz spokój dla siebie i bezpieczeństwo dla twojej rodziny.