Lokalizacja domowników

Lokalizacja domowników to usługa dające bezpieczeństwo tobie i twojej rodzinie. Usługa ta pozwala na bieżąco monitorować aktualne położenie każdego członka twojej rodziny, podając w stanie rzeczywistym jego pozycję.

 

Jak działa lokalizacja domowników ?

Usługa ta działa na zasadzie lokalizatora GPS, która łącząc się z satelitą podaje jego aktualną lokalizację. Jest niewielka karta, z wbudowanym nadajnikiem GPS która po skonfigurowaniu działa jak GPS w aucie.

Dzięki takiej lokalizacji możesz sprawdzić gdzie znajduje się twoje dziecko, czy jest bezpieczne, i zbyt daleko się nie oddaliło. Nadajnik umieszczony umieszczony w plecaku, daje dostęp do mapy z trasą, jaką dziecko wykonało w ciągu dnia.

Możesz wyznaczyć na mapie obszar, w którym dziecko może się poruszać samo – po przekroczeniu jego granic otrzymasz natychmiastowe powiadomienie alarmowe.

Lokalizacja GPS to skuteczne narzędzie nie tylko w przypadku najmłodszych dzieci, ale i osób starszych, zwłaszcza tych z zaburzeniami pamięci. 

Wszystkie urządzenia są wyposażone również w przycisk SOS i niewielki mikrofon. Pierwsza funkcja pozwala dziecku lub osobie starszej natychmiast wezwać pomoc. Druga pozwala na nasłuchiwanie dźwięków z otoczenia nadajnika.

Dzięki lokalizacji domowników zyskasz spokój dla siebie i bezpieczeństwo dla twojej rodziny.

 

Lokalizacja domowników
Lokalizacja domowników