Ochrona ładunku

Zainstalujemy w Państwa pojazdach technologię zdalnego monitorowania otwarcia lub zamknięcia przestrzeni ładunkowej. W zależności od Państwa potrzeb zastosujemy czujniki magnetyczne, które swoje działanie opierają o elektromagnes lub czujniki RFiD, które ochronią Państwa ładunek przed sabotażem. Sensory mogą znaleźć zastosowanie również w przypadku zabezpieczenia wszelkiego rodzaju włazów, drzwi czy skrzyń. Nasze rozwiązanie może pełnić funkcję automatycznego strażnika i znacząco wpłynie na bezpieczeństwo przewożonego przez Państwa firmę ładunku. Ochrona ładunku znacząco wpłynie na bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Ochrona ładunku – bezpieczeństwo twojej firmy

GPS monitoring samochodów stanowi istotne wsparcie nie tylko dla logistyków ale również kadry zarządzającej która w szybki i prosty sposób sprawdzić może monitoring floty w firmie – aktualne pozycje, trasy oraz wiele innych cennych danych. Nasz system oferuje precyzyjne śledzenie pojazdów na cyfrowych mapach w czasie rzeczywistym, kontrola prędkości oraz paliwa jak i wiele innych parametrów które łatwo poddać analizie i sporządzić szczegółowy raport. Monitoring pojazdów przyczynia się również do zwiększenia bezpieczeństwa zarówno samych pracowników jak i pojazdu oraz ładunku. Lokalizator GPS do samochodu pozwala na proste i szybkie lokalizowane floty aut zarówno w Polsce jak i Europie. Najwyższa jakość usług sprawia, że dostarczamy nasze rozwiązania zarówno w sektorze mikro jak i średnich i dużych firm.

Zainwestuj w ochronę ładunku w czasie transportu. Pozwoli ci to uniknąć niepotrzebnych problemów i da gwarancję bezpieczeństwa twojego towaru.

Ochrona ładunku w twojej firmie – Agencja Ochrony Magnum